اعلام ثانیه ای با دستگاه فشار خون سخنگو فارسی

بسیاری از افراد فشار خون خود را در خانه کنترل می کنند و آنها اغلب این کار را برای مدیریت یا درمان یک بیماری خاص انجام می دهند که اگر فشار خون خود را در خانه با دستگاه فشار خون سخنگو فارسی کنترل می کنید، اندازه گیری ها را یادداشت یا ثبت کنید و سوابق به پزشک نشان می دهد که چگونه فشار خون شما در طول روز تغییر می کند.

اگر داروهایی برای کنترل فشار خون خود مصرف می‌کنید، به شما کمک می‌کند تا اثربخشی آنها را مشخص کنید و اندازه گیری فشار خون در خانه راه خوبی برای مدیریت فعال سلامتی شماست.

دستگاه فشار خون سخنگو فارسی

مسیری برای بهبود رفاه
برای اندازه گیری فشار خون در خانه به چه تجهیزاتی نیاز دارم؟
برای اندازه گیری فشار خون در خانه، می توانید از مانیتور آنروید (دستی) یا مانیتور دیجیتال استفاده کنید و نوع مانیتوری را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند و هنگام انتخاب مانیتور به ویژگی های زیر توجه کنید.

اندازه: اندازه مناسب کاف بسیار مهم است و اندازه کاف مورد نیاز شما بر اساس اندازه بازوی شما است و می توانید از پزشک، پرستار یا داروساز بخواهید که به شما کمک کند و اگر اندازه کاف شما اشتباه باشد، اندازه گیری فشار خون ممکن است اشتباه باشد.
قیمت: هزینه ممکن است یک عامل کلیدی باشد و قیمت واحدهای فشار خون خانگی متفاوت است و ممکن است بخواهید در اطراف خرید کنید تا بهترین معامله را پیدا کنید و به خاطر داشته باشید که واحدهای گران قیمت ممکن است بهترین یا دقیق ترین نباشند.
نمایشگر: خواندن اعداد روی مانیتور باید برای شما آسان باشد.
صدا: باید بتوانید ضربان قلب خود را از طریق گوشی پزشکی بشنوید (اگر به صورت دستی چک کنید).
آزمایش‌ها نشان می‌دهند که دستگاه‌های انگشت و مچ همیشه اندازه‌گیری درستی را ارائه نمی‌کنند و این دستگاه ها به محل قرارگیری و دمای بدن حساس هستند و آنها همچنین گران هستند و می توانند بیش از 100 دلار قیمت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *